THE VOICE OF MARIACKA

Regulamin konkursu

Zgoda na wykorzystanie wizerunku09.03.2022 Wyniki pierwszych duetów

Kochani, po długich naradach oraz wysłuchaniu głosów publiczności, postanowiliśmy przyznać dwie dodatkowe złote karty, które przeznaczone były na kolejny etap konkursu.

W związku z tym, w kolejnym etapie wystąpi 10 duetów
Jury nie będzie miało możliwości ratowania Uczestników konkursu.
System eliminacji Uczestników pozostaje bez zmian.
Z każdego duetu odpada jedna osoba.
Niestawienie się w kolejnym etapie konkursu skutkuje dyskwalifikacją Uczestnika, co za tym idzie, drugi Uczestnik automatycznie zostaje zakwalifikowany do kolejnego etapu.

Prosimy, aby każdy duet spotkał się w celu przećwiczenia utworu, aby uniknąć niezdrowej konkurencji, zachowań nie fair play oraz nieporozumień związanych z organizacją konkursu.
Przy przygotowywaniu się do kolejnego etapu, prosimy duety o ustalenie scenariusza swojego występu, aby nie tylko zachować zdrową rywalizację, ale również zapewnić iście muzyczne show.

23.02.2022 Wyniki Eliminacji

Poniżej przedstawiamy wyniki eliminacji wraz z podziałem na duety i utworami, które zaśpiewają:

Uczestnicy biorący udział w kolejnym etapie proszeni są o skontaktowanie się z współuczestnikiem, aby omówić, podzielić się oraz przećwiczyć utwór. W celu uzyskania numeru telefonu do osoby z pary prosimy o kontakt z DjDuDi’m.

Przy okazji zawiadamiamy, że Maria Marzetz również zakwalifikowana została do kolejnego etapu, jednak przed ogłoszeniem wyników z przyczyn osobistych zrezygnowała z udziału w konkursie.

Zawodnikom którzy się nie zakwalifikowali, dziękujemy za występy i zapraszamy na karaoke oraz do kibicowania pozostałym uczestnikom.28.03.2020 FINAŁ

Kochani, finał już za nami, emocje opadły, a my z tego miejsca chcielibyśmy podziękować wszystkim Finalistom za niezwykłe przeżycia, jakie zapewniliście nam w miniony poniedziałek.
Poniżej wyniki oraz galeria zdjęć.
Wszystkie zdjęcia można również pobrać •TUTAJ•

I miejsce – Łukasz Czoik
II miejsce – Mateusz Wiskulski
III miejsce – Ada Wiskulska
IV miejsce – Sylwia Nowak
V miejsce – Sandra Pawlik-Niedziela